Balkan Level´s
Registrirajte se da bi mogli sudjelovati u razgovoru s nama.

Ime mora biti popunjeo Ime_Prezime isto ako igrate na nasem serveru.
Vaš Balkan Level`s admin tim.
Balkan Level´s
Registrirajte se da bi mogli sudjelovati u razgovoru s nama.

Ime mora biti popunjeo Ime_Prezime isto ako igrate na nasem serveru.
Vaš Balkan Level`s admin tim.
Balkan Level´s
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Novi RolePlay server koji ima nove stvari i bolja simulacija realnog života.
 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Cemu odredjeni posao ako je problem sto ga radis !

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
DaweOs

DaweOs


Broj postova : 2
Join date : 19.07.2013
Age : 34
Lokacija : Osijek / Hrvatska

Cemu odredjeni posao ako je problem sto ga radis ! Empty
PostajNaslov: Cemu odredjeni posao ako je problem sto ga radis !   Cemu odredjeni posao ako je problem sto ga radis ! Emptypet srp 19, 2013 2:10 pm

Igram samp odkad je svijeta i vijeka (od croherze kad se otvorila ) i mene zanima zasto ovaj novi mod ima vrste poslova koji su izvor odlicne zarade a maltene ih nesmijes raditi jer ti ili admin uzme novce ili ti server kaze da se javis adminu da ti ih uzme ! Mislim nije mi jasno zasto ne izbacite dostavljaca produkata kada nije uredu dostavljati produkte jer evo za primjer ja uzmem kamioncic kupim 100 produkata za 2 K i ljepo od kioska do kioska , od ammu-a do ammu-a od burga do burga sve na sitno ovdije 3 ovdije 5 odvdije 15 al daje 20 dolara manje po produktu i tako 2-3 paydaya da bi mi server ispisao da je moje financisko stanje neuravnotezeno i da se ajvim adminima !

Molim vas da mi obijasnite jednom zauvijek taj problem jer sam zbog toga imao dosta svadja s adminima jer nitko nije htio obijasnit u cem je stvar te zasto je veci problem zaradit fer-and-squere 20K u 2 sata kamionom nego da radim ilegalno pa zaradim u sat vremena troduplo kraduci aute i ostale paly-ere te abuse-am iste

[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 44
Join date : 25.05.2013
Age : 28
Lokacija : Hrvatska

Cemu odredjeni posao ako je problem sto ga radis ! Empty
PostajNaslov: Re: Cemu odredjeni posao ako je problem sto ga radis !   Cemu odredjeni posao ako je problem sto ga radis ! Emptypet srp 19, 2013 2:23 pm

Sto se tice ovoga ovo za da ti novcano stanje nije u neravnotezeno to se svim pojavljuje jer anticheat nama adminima javi da koristite money hack i zato ti izbaci to neuravnotezetno. to se i meni cesto događa. Ja samo ukucam fixoney tvoj id i sve ce biti uredu. A nerazumijem kako ti admin moze uzeti tvoj zaradjeni novac?
[Vrh] Go down
https://balkanlevels.forumhr.com
 
Cemu odredjeni posao ako je problem sto ga radis !
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Balkan Level´s :: PITANJA/PRIJEDLOZI :: Pitanja-
Forum(o)Bir: